• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 29 мая 2012 года
 • США терміново надають допомогу Україні
  Опубликовано: 2013-12-05 14:03:47

  Американські інвестори викупили 40% українських урядових боргів, тим самим підтримавши Україну в момент політичної кризи.

  Інвестиційний фонд Franklin Templeton здійснив ще одну операцію з купівлі українських державних єврооблігацій на суму понад $1,4 млрд. Таким чином, обсяги українського боргу, викупленого Franklin Templeton, наразі становить $6 млрд, а це 40% від загальної кількості зовнішніх боргових паперів України, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

  За даними агентства Bloomberg, скупку цінних паперів було здійснено на фоні їх масового розпродажу, що почався незабаром після того, як Україна призупинила підготовку до укладення Угоди про асоціацію з ЄС.

  «На цьому тлі прибутковість суверенних євробондів з погашенням у червні наступного року злетіла до 19% річних», – зазначає агентство .

  Як зазначає Bloomberg, середня прибутковість доларових євробондів України в даний час, за даними JPMorgan Chase & Co., становить 11,78% річних – другий після суверенних єврооблігацій Венесуели показник прибутковості серед країн.

  Нагадаємо, станом на кінець серпня 2013 інвестфонд купив на світовому фінансовому ринку державні облігації України на загальну номінальну суму $5 млрд.

  Втім, The Wall Street Journal вказує, що за станом на 30 червня Franklin Templeton витратив на український борг всього лише близько $2,4 млрд (3,46% від $70-мільярдного фонду Global Bond). А за даними самої інвестгрупи, на 30 вересня ринкова вартість куплених нею держбондів України склала близько $2,7 млрд. (тобто в період з 30 червня по 30 вересня Franklin Templeton купив паперів на $ 300 млн. – ред.).

  Аналітики вказують, що утримувачі держбондів України стали активно продавати їх після припинення переговорів щодо асоціації з Євросоюзом.

  ua-ekonomist.com  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости финансовых рынков Украины и мира ELCOMART.UA" обязательна.

  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  06 мар, 18:46

  02 мар, 18:36

  01 мар, 18:28

  28 фев, 18:26

  25 фев, 18:40

  24 фев, 18:22

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@elcomart.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.agrinews.com.ua, www.neboley.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  Яндекс.Метрика
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.elcomart.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.elcomart.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".