• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 29 мая 2012 года
 • Саміт щодо проблемних кредитів та інвестицій в нерухомість
  Опубликовано: 2020-01-09 14:10:42

  Саміт щодо проблемних кредитів та інвестицій в нерухомість

  26-27 лютого, 2020 – Київ, Україна
  www.ddc-financial.com/ukraine-investments

  Короткий виклад:

  Зараз Україна сидить на найбільшій купі проблемних кредитів в Центральній та Східній Європі, що вимірюється в 37.6 мільярдів євро.  Нещодавні регуляторні зміни в банківській практиці і правові засади приводять Україну у відповідність до міжнародних стандартів, разом з тим, виступаючи мотивацією для інвесторів у відповідності до PwC.

  З такими змінами і загальною позитивною перспективою для цього ринку, DDC представляє свій унікальний бренд з організації заходів у Києві 26-27 лютого з Самітом щодо проблемних кредитів та інвестицій в нерухомість, який спрямований на висвітлення і обговорення таких розробок з активними ринковими лідерами і потужною присутністю іноземних інвестицій.  

  Участь в заході:

  Захід відвідають провідні покупці боргів, агентів з обслуговування боргів, приватних інвестиційних компаній, банків, світових інвесторів, консультантів і розпорядників активами з України і з-за кордону. Вступну частину розпочне Енді Джобст, Міжнародний Валютний Фонд, США.

  Основний партнер заходу – Перша Фінансова Мережа, провідна платформа для укладання угод і фахівців із закриття угод на ринку. Серед багатьох інших підтверджені імена наступних доповідачів: Світлана Рекрут, Генеральний Директор DGF, Фотіс Курмузіс з Міністерства фінансів Греції, Юрій Федорів з КПМГ (KPMG), Джонатан Уітлі з Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) і Катерина Соловова з ЕБРР (EBRD) у Великобританії.

  До інших запрошених фірм входять Альфа Банк, Укрсіббанк, Національний Банк України, Ернст енд Янг, Грант Торнтон і багато інших.

  Основні моменти:

  • Саміт орієнтований на сприяння у світовому масштабі різним аспектам українського ринку боргового інвестування та нерухомості, разом з посиланнями і обговореннями щодо  пов’язаних ринків CEE & Greek.

  • Теми: Український банкінг і правові засади, Угоди і розробки, Оцінка і  комплексна експертиза, Греція: нещодавні угоди і орієнтири, Середовище обслуговування і нові тенденції, Технології і майбутнє фінансових послуг, Реструктуризація: стратегії і особливі ситуації, Інвестування в проблемні кредити в Україні: ризики проти переваг, Нерухомість з низькою рентабельністю  і фінансування будівництва.

  • 1:1 Платформа для ознайомчого засідання: унікальну можливість для встановлення робочих зв’язків і обговорень інвестиційних стратегій з галузевими експертами, які всі зібрались в одному місці, і при цьому розібратись в тому, як заробляти на діючих і прогнозованих ринках.

  Про DDC

  DDC Financial – це один з провідних Європейських організаторів самітів і конференцій  в межах глобального інвестиційного середовища з проблемами. Зі спеціальною мережею з понад 20,000 ключових гравців на цьому ринку, ми організовуємо впливові і пізнавальні заходи з 2015 р. в Лондоні, Афінах, Празі, Маямі, Стокгольмі, Бухаресті і Києві. Виступаючи в якості ознайомчої інвесторської платформи, наші заходи спеціалізуються на сприянні індивідуальним зустрічам і встановленні  важливого ділового співробітництва, при цьому перебуваючи в курсі всіх поточних питань, що мають значення для залучення  та інтерактивних засідань, майстер-класів і презентацій програмних доповідей.

  У разі виникнення у вас запитань, пов’язаних з заходом, прохання звертатись до Мартіна Кунцманна за номером +420 222 535 535 або за martin.kunzmann@ddc-financial.com.  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости финансовых рынков Украины и мира ELCOMART.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@elcomart.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.agrinews.com.ua, www.neboley.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  Яндекс.Метрика
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.elcomart.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.elcomart.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".