• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Финансисту
 • Бухгалтеру
 • Малому бизнесу
 • Аналитика
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 29 мая 2012 года
 • Радикуліт: як розпізнати перші симптоми
  Опубликовано: 2020-03-29 10:12:15

  Радикулітом називають синдром, який виникає на фоні інших патологічних змін у хребті. Він може протікати без симптомів, і людина не знає про хворобу, аж доки не відбудеться загострення.

  Розрізняють гострий і хронічний радикуліт. Гостра форма може перейти у хронічну. Для гострої форми характерним є нестерпний біль, який може виникнути несподівано і обмежувати рухливість.

  При радикуліті рекомендують вживати дієтичну добавку «МИЄЛОФАН». Це не лікарський засіб, але він допоможе внормувати стан нервової системи. Крім того, це додаткове джерело вітамінів, нуклеотидів. Також препарат ефективний при міжреберній невралгії, невриті лицьового нерва,  а також при діабетичній та  алкогольній полінейропатії).

  Хто в групі ризику

  Радикуліт може бути в молодих, і  в старших людей. Але з віком ризик розвитку тільки зростає. Переважно радикуліт виникає на основі остеохондрозу, а це захворювання діагностують переважно у зрілому віці. Крім того, розвиток радикуліту пов’язаний з травмами, деформаціями та грижами між хребцевих дисків.

  Його напад може спровокувати підйом ваги, різка зміна положення тіла. Крім того, інколи радикуліт діагностують у вагітних. Адже збільшення ваги тіла спричиняє додаткове навантаження на хребет.

  Причиною радикуліту можуть стати різні хвороби опорно-рухового апарату. Причина проста: наш організм налаштований на фізичну активність. Але через сидячу роботу це не завжди можливо. Тому в організмі можуть відбуватися патологічні зміни, які стають причиною різних захворювань.

  Капсули «МИЄЛОФАН» рекомендують вживати 1 раз добу під час їди, запивати питною водою. Тривалість курсу визначає лікар. Однак щоб отримати бажаний ефект, потрібно не менше 2-3 місяці. Детальніше – на сайті  аптеки Альго-Фарм https://apteka1.net або за телефонами:

  +38 050 922 9323 Vodafone
  +38 050 922 9323 Viber
  +38 096 777 5509 Киевстар
  +38 093 328 2738 lifecell

  Радикулiт

  Особливості лікування радикуліту

  В першу чергу потрібно зменшити біль, який ускладнює рух та знижує працездатність. Крім того, про гострому больовому синдромі  може навіть погіршуватися кровопостачання прилеглих тканин. Це може стати причиною спазмів м’язів.

  Найчастіше для зняття болю і покращення загального самопочуття використовують протизапальні засоби, а також вітаміни групи В.

  Вони беруть участь в обміні речовин, мають протизапальну дію. Також використовують препарати місцевої дії, які наносять на шкіру і розтирають. Дуже важливо забезпечити тепло, адже переохолодження може стати причиною загострення хвороби.

  Важливо не зволікати з візитом лікаря, він призначить відповідне лікування.  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости финансовых рынков Украины и мира ELCOMART.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@elcomart.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.agrinews.com.ua, www.neboley.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  Яндекс.Метрика
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.elcomart.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.elcomart.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".